„Figyelembe véve” csoport júniusi bemutató alkalom

2026. június 11.

A „Figyelembe véve” megtelt személyes történetekkel, kérdésekkel és gondolatokkal a Csontváry Múzeumban.
Köszönjük mindenkinek, aki velünk tartott! 

Augusztusban még egy nyitott alkalomra várjuk az érdeklődőket, ezt követően szeptembertől decemberig egy zárt női csoporttal folytatjuk a közös utat. A havi találkozásokon négy pécsi múzeumot járunk be együtt és a tudatos öregedés szempontjai mentén tekintünk rá az előttünk álló tíz évre. 

Ebben a folyamatban a múzeum nemcsak háttér, hanem partner. A múlt tárgyai, történetei, festményei és emberi sorsai segíthetnek más kérdéseket feltenni a saját életünkről is.

Mit őrzünk magunkkal a következő évtizedbe? Mit hagynánk hátra? És vajon mi az, amire éppen most kezdünk figyelni?

Betti&Ildi

FB-ESEMÉNY